O FIRMIE
Szanowni Państwo.

Cieszymy się z odwiedzenia naszego serwisu internetowego. Mamy nadzieję, że w ten sposób zbliżymy Państwa naszą ofertą produktową oraz uzyskacie wyczerpujące informacje dotyczące naszej fabryki.

Firma powstała w 2005 roku i zajmuje się produkcją materacy. Posiadamy w sprzedaży materace sprężynowe, kieszeniowe, lateksowe, kokosowe oraz materace na ramie drewnianej. Nasze materace charakteryzują się wysoką jakością surowców oraz starannym wykończeniem. Jesteśmy m/n dostawcą materacy do jednych z największych producentów mebli sypialnianych Polsce. Dzięki niskim cenom są one idealne do hoteli, domków wczasowych i codziennego użytku. Pewni wysokiej jakości naszych produktów pragniemy zapewnić, że satysfakcja i zadowolenie naszych klientów są naszym głównym celem.

Nasz zakład to nie tylko wysokiej klasy urządzenia do produkcji materacy, to grupa ludzi kochających to co robią. Pasję którą przelewają codziennie na swoją pracę pozwala tworzyć materace, które są coraz częściej kupowane w Polsce jak i zagranicą.

Jakość w Fabryce materacy WOJTEX to czynnik skrupulatnie przestrzegany na każdym etapie produkcyjnym oraz obsługi i realizacji zamówienia.

Dostawa do naszych partnerów handlowych odbywa się naszą flotą samochodów dostawczych, gwarantującą dostawę szybką i bezpieczną. Kierowcy są przeszkoleni w zakresie rozładunku materacy po to, by nie doszło do uszkodzenia towaru po ostatecznej kontroli jakości.
Z poważaniem

Marcin Skupień


Wykonanie: prosolve.pl